liście liście

 

kup on-line >

 

Prażone ziarna słonecznika 100gSzukasz idealnej przekąski, która sprawdzi się w każdym miejscu na świecie? Koniecznie posmakuj prażony słonecznik naturalny. Rewelacyjne źródło żelaza, magnezu, błonnika oraz wielu witamin. Jego ukryte w ziarenkach właściwości sprawiają, że zawsze powinniśmy mieć je pod ręką. Ponadto, słonecznik dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych przede wszystkim z grupy omega 6. Jest także wspaniałym dodatkiem urozmaicającym smak i wygląd sałatek czy innych dań. Ziarna słonecznika są prażone w gorącym powietrzu, bez dodatku tłuszczu, co nadaje im oryginalny smak  i chrupkość oraz ogranicza kaloryczność produktu.

 

 

Unia

Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.
Produkt został wprowadzony do oferty w wyniku wdrożenia innowacyjnej linii technologicznej w ramach realizacji projektu nr RPWP.01.05.02-30-0516/15 pt. "Rozwój Poznańskiej Palarni Kawy Astra poprzez wdrożenie efektu prac B+R w postaci innowacyjnej technologii produkcji kawy o obniżonej zawartości substancji drażniących na terenie gminy Nekla."