liście liście

 

kawa

kup on-line >

 

PRO COMFORT ESPRESSO 227 g kawa ziarnista

Kawa palona ziarnista.

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.

 

Kawa wyprodukowana w oparciu o opatentowaną technologię usuwania z ziaren kawy substancji drażniących w Zakładzie Astra w Starczanowie. Dzięki procesowi mechanicznego usuwania zewnętrznej warstwy ziaren kawy, otrzymują one nowy, matowy wygląd. Proces ten przebiega w sposób naturalny bez użycia substancji chemicznych i pary.

 

Pro Comfort Espresso: Unikatowa mieszanka 100% Arabiki z Ameryki Łacińskiej. Posiada intensywny, przyjemny smak gorzkiej czekolady i miodu, nieco przypominający czekoladę deserową. Bardzo stymulująca kawa z mocnym charakterem i długim posmakiem. Wyczuwalny aromat migdałów.

 

 

Unia

Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.
Produkt został wprowadzony do oferty w wyniku wdrożenia innowacyjnej linii technologicznej w ramach realizacji projektu nr RPWP.01.05.02-30-0516/15 pt. "Rozwój Poznańskiej Palarni Kawy Astra poprzez wdrożenie efektu prac B+R w postaci innowacyjnej technologii produkcji kawy o obniżonej zawartości substancji drażniących na terenie gminy Nekla."